Hakkımızda

Web sitemiz 2018 Kasım ayının ilk günlerinde kurulmuş olup siz değerli ziyaretçilerimize ücretsiz hizmet verecektir.

amancanotlarim.com alanında uzman editörler, tarafından gönüllü olarak yürütülen bir projedir. Her zaman okuyucularına Almanca dil öğrenme konusunda en doğru ve en yararlı bilgiyi tarafsız olarak vermeyi hedefler.

Almanca dil öğrenme ihtiyacı duyan kişilere ve öğrencilere, yardımcı olacak kaynakları ziyaretçilerinin hizmetine sunuyor.  Almanca kelime ezberleme, gramer kuralları, telaffuzlar, ve daha bir çok detayı sizinle paylaşıyoruz.

Sizlere kolay Almanca öğrenme imkanı getiriyoruz.  Sitemizdeki kaynaklar ve yöntemler, hepinizin ilgisini çekecek ve hiç sıkılmadan Almanca dilinizi geliştirebileceksiniz. Böylece almancanotlarim.com, kullanıcılarına hem yenilikçi hem de eğlenceli  Almanca öğrenme yöntemleri sunarken Almanca dinleme, okuma ve kelime öğrenme konusunda kullanıcılarının gelişimini sağlamaktadır.

Her konuda şeffaflık ve güven çerçevesinde hareket etmek ve kullanıcıların sıkıntılarını dinlemek onların eğitimlerini her zaman daha kolay ve iyi bir duruma getirmek hedeflemek sitemiz için elzem bir ihtiyaçtır. Başarıları deneyime, deneyimleri başarıya dönüştüren bir bir çizgide ilerlemekten son derece mutluyuz.

Almanca Notlarım tüm içerikleri titizlikle hazırlanan, her yazının farklı perspektiflerden ele alındığı renkli, huzurlu bir bir sitedir. Her türlü görüş ve önerileriniz için İletişim sekmesinden bize ulaşabilirsiniz.